Sport

Do Kalisza prosto z Mistrzostw Europy - Aleksandra Gromadowska nową zawodniczką Energa MKS-u Kalisz

2020-11-21 18:30:00 Energa MKS Kalisz

II runda wrześniowych Mistrzostw Europy, w sierpniu srebrny medal Mistrzostw Polski, na których broniła zeszłorocznego złota… a 21 listopada mecz w Legionowie. Rywalizację na przyjęciu w naszym zespole wzmacnia Aleksandra Gromadowska, jedna z najbardziej utytułowanych polskich siatkarek plażowych ostatnich lat. Wraca do halowej siatkówki po 4 latach poświęconych w pełni grze na plaży, a ostatnim reprezentowanym przez nią klubem był Grot Budowlani Łódź.

fot. Energa MKS Kalisz
fot. Energa MKS Kalisz

Gromadowska dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Mimo dobrych perspektyw, reprezentowania barw Budowlanych Łódź i Impela Wrocław cztery lata temu zdecydowała się na karierę siatkarki plażowej na pełen etat. Przez ostatnie lata objechała cały świat biorąc udział w turniejach najwyższej rangi i reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej. Minus? Życie na walizkach. Po wrześniowych Mistrzostwach Europy, w których w parze z Moniką Brzostek dotarła do II rundy zdecydowała się wznowić swoją karierę na hali.

W Energa MKS-ie Kalisz wzmocni rywalizację na pozycji przyjmującej. Razem z zespołem udała się już do Legionowa, gdzie w sobotę o 16 zespół trenera Jacka Pasińskiego rozegra wyjazdowy mecz z DPD Legionovią.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ