Sport

Cebularze Kalisz zapraszają do swojej drużyny hokejowej !

2019-11-07 08:45:26 red. za Cebularze Kalisz

Rusza nabór do amatorskiej drużyny hokejowej "Cebularze Kalisz". Wszyscy chętni, którzy potrafią poruszać się na łyżwach, mogą sprawdzić czy to sport dla nich.

 

Cebularze Kalisz
Cebularze Kalisz
Treningi odbywają się we wtorki i w czwartki o godzinie 21:00, na kaliskim lodowisku obok Hali Arena (przy ul. Wyszyńskiego). Organizatorzy pożyczą sprzęt hokejowy (należy wziąć łyżwy i opcjonalnie kask), wejście jest bezpłatne, aby osoby chętne mogły sprawdzić czy to sport dla nich. Pierwszy trening już 12 listopada! Dobra zabawa, zrzucenie kilku kilogramów oraz wyrobienie kondycji gwarantowane! 
 
Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość za pośrednictwem strony na Facebooku "Cebularze - Hokej Kalisz" (https://www.facebook.com/CebularzeHokejKalisz/)  lub mailowo na adres cebularzehokejkalisz@gmail.com
 
Cebularze - amatorska drużyna hokejowa stworzona z myślą o osobach pragnących spróbować swoich sił w tym wspaniałym sporcie. Grają osoby w różnym wieku. Z sezonu na sezon zyskują coraz więcej umiejętności, doświadczenia i entuzjazmu! Przybywa również zawodników zarówno na łyżwach jak i rolkach!
 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ