Blue chce zebrać w Mikołajki 5000 zł!

2012-12-03 14:20:00 ela

Do planowanej przez fundację Bread of Life akcji wigilijnej, która odbędzie się pod Ratuszem 22 grudnia, włączyła się ekipa klubu BLUE. W najbliższy czwartek 6 grudnia, podczas wspólnej imprezy mikołajkowej PWSZ-tu, będą zbierane pieniądze, m.in. na wózek inwalidzki dla podopiecznego Fundacji Bread of life – 9 letniego Kacpra Wróblewskiego, chorującego na porażenie mózgowe.

BLUE Bowling&Club
BLUE Bowling&Club
W czwartek o godz. 20:00 Samorząd Studencki PWSZ zaprasza Kaliszan na imprezę Mikołajki PWSZ 2012 do Klubu BLUE. IMPREZA OTWARTA wstęp dla osób powyżej 18 roku życia. Dla studentów wejście za darmo za okazaniem legitymacji studenckiej, reszta gości wejściówka w cenie 10 zł. Wszystkie osoby, które przyjdą w mikołajowych czapkach mogą liczyć na wiele różnych promocji na barze. Wieczór poprowadzą DJ Skovroni i DJ.MrBump.
Jacek Swiniarski - manager Blue mówi: przeznaczymy kwotę z wejściówek w tym dniu, w całości na potrzeby Fundacji. Dodatkowo, zamierzamy przeprowadzić wraz z Calisia.pl licytację fajnych przedmiotów w trakcie tej imprezy. Wszystkie środki uzyskane w tej licytacji, przeznaczymy na ten szczytny cel. Sądzę, że już w pierwszym dniu uda nam się zebrać 5 tysięcy złotych. Osoby, które chciałby coś przeznaczyć na licytację mogą przynieść to ze sobą do Klubu na imprezę. Ze względów organizacyjnych prosimy o kontakt z Tomaszem Jeżykiem z Fundacji Bread of Life pod nr tel. 506091772. Ofiarodawców możemy uhonorować eksponując np. dane jego firmy na ekranach w Klubie BLUE podczas mikołajkowej imprezy.
Już dziś wiemy, że 6 grudnia w klubie Blue będzie można wylicytować takie przedmioty:
1. Wspólne prowadzenie za konsolą imprezy w BLUE z DJ Skovroni
2. Karta VIP klubu BLUE
3. Romantyczna kolacja w restauracji iL Palato (obok klubu BLUE)
4. Dwa komplety unikalnej biżuterii Hiru Japan
5. Komplet australijskiej biżuterii dla indywidualistów - BICO Australia
6. Miesięczną kampanię reklamową na portalu calisia.pl
7. Osobisty trening z trenerem KP CALISIA Sławomirem Majakiem
8. Obraz z Galerii Napora
9. Plener fotograficzny - w wykonaniu Grzegorza Janowskiego
10. Profesjonalne mycie okien - Inwest-pro
O idei Wigilii na Kaliskim Rynku pisaliśmy w artykule na Calisia.pl tutaj:
I Ty możesz być Świętym Mikołajem
Wigilia przed ratuszem służy mieszkańcom miasta i stanowi namiastkę jarmarków wigilijnych; ma też bardzo ważny cel społeczny: pomoc w leczeniu trójki chorych dzieci z Kalisza – zachęca do włączenia się w akcję Tomasz Jeżyk z Bread of Life – organizator tegorocznej Wigilii.
Nie zawsze liczy się zarabianie. Oczywiście, pieniądze są ważne, ale ważne jest też żeby można było się podzielić nimi z osobami potrzebującymi- mówią właścicele Klubu BLUE.
Tuż przed Bożym Narodzeniem – w trakcie wigilijnej imprezy pod Ratuszem, spółka AQUOS ( BLUE, iL Palato) zapewni kuchnię polową serwującą oryginalną zupę – według starej góralskiej, wigilijnej receptury, serwowanej na specjelne okazje w ekskluzywnej restauracji il Palato, a DJ Skovroni z BLUE zapewni oprawę muzyczną. Będą też inne atrakcje – związane, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie – z Mikołajami i motocyklistami z Kalisza i okolic.
Tymczasem zapraszamy wszystkich, którzy mają Wielkie Serca do Klubu BLUE 6 grudnia od godziny 20:00. Licytacje planowane są już od godz. 20:00.
Osobom, które wybierają się do BLUE po raz pierwszy, podajemy adres: Kalisz ul.Sportowa 10 (Aquapark II piętro).

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować