Konkursy

„Bing: Święta i inne opowieści” już od 26 listopada w Cinema3D – po raz pierwszy na wielkim ekranie! Konkurs!

2021-11-25 10:30:00 Cinema 3D

Czy znacie tego niesfornego, czarnego króliczka? Oto Bing - bohater serii animacji, która podbiła serca młodych widzów. Świąteczną odsłonę jego przygód będzie można obejrzeć po raz pierwszy w polskich kinach już od 26 listopada w Cinema3D.

Cinema 3D
Cinema 3D

Rezolutny króliczek Bing zajęty jest przygotowaniami do zbliżającej się Gwiazdki. Pomagają mu w nich najbliżsi przyjaciele - Sula, Amma, Flop i Pico. Malowanie twarzy, teatrzyk kukiełkowy, odpakowywanie prezentów, tworzenie obrazków z liści... Jakie jeszcze świąteczne atrakcje przyszykują wspólnymi siłami bohaterowie popularnej animowanej serii dla dzieci? Będzie można przekonać się o tym już wkrótce w Multikinie i Cinema3D, gdzie po raz pierwszy w Polsce świąteczne przygody Binga zostaną zaprezentowane na dużym, kinowym ekranie. To doskonała okazja, by celebrować przedświąteczny czas wraz z bohaterami uwielbianej animacji!

„Bing: Święta i inne opowieści” to serial animowany dla dzieci, stworzony na podstawie serii książek autorstwa Teda Dewana. W każdym z odcinków rezolutny króliczek wraz z przyjaciółmi doświadcza nowych sytuacji, z którymi uczy się radzić we właściwy sposób. W ramach Poranków dla najmłodszych sieć Multikino i Cinema3D zaprezentuje 6 wybranych odcinków animowanej serii.

 

Poranki: „Bing: Święta i inne opowieści”

każda sobota i niedziela od 26.11 – sprawdź godziny seansów w repertuarze.

Pokazy dostępne również w projekcie dla grup przedszkolnych: Moja Pierwsza Wizyta w Kinie.

https://www.cinema3d.pl/kalisz/film/poranki-bing-swieta-i-inne-opowiesci

 

Lista odcinków:

Obrazki z liści (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Bing, Sula, Coco, Pando, Amma and Flop tworzą obrazki z liści. Coco ma jednak pecha – wiatr zdmuchnął jej rysunek ze stołu. Czy z pomocą przyjaciół uda jej się odzyskać swoje dzieło?

Malowanie buzi (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Bing i Sula malują sobie wzajemnie twarze. Co zamierza narysować bohaterka na buzi króliczka i dlaczego go to zdenerwuje? Jak przyjaciele poradzą sobie z trudnymi emocjami? Warto się przekonać!

Przedstawienie (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Bing i Sula organizują przedstawienie kukiełkowe dla przyjaciół. Niespodziewanie postanawia dołączyć do nich Coco. Dlaczego wywoła to niełatwe emocje u bohaterów? Obejrzyj ten odcinek i dowiedz się, jak sobie z nimi poradzić!

Nicky (czas trwania: 7 minut 23 sekund/rok produkcji: 2019/reż. Declan Doyle)

Nicky, młodszy kuzyn Suli, w trakcie zabawy na zjeżdżalni upada, niszcząc swoje okulary. Bing czuje się odpowiedzialny za wypadek przyjaciela. W jaki sposób bohaterowie poradzą sobie z tą trudną sytuacją?

Prezenty (czas trwania: 7 minut 23 sekund/2019/reż. Declan Doyle)

Nadszedł dzień Bożego Narodzenia. Bing i Flop wraz z resztą przyjaciół odpakowują prezenty. Jakie niespodzianki na nich czekają? Dołącz do bohaterów, by się przekonać!

Śnieg (czas trwania: 7 minut 23 sekund /2019/reż. Declan Doyle)

Za oknem pada śnieg! Bing chce pojeździć na sankach, ale okazuje się, że w jego ogrodzie nie ma odpowiednich warunków. Bohater wraz z przyjaciółmi zaczyna lepić więc bałwana… Sprawdź, do jakich zimowych aktywności zainspiruje Cię ten odcinek!

 

O Porankach w Cinema3D:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z Bingiem zapraszamy do wszystkich kin Cinema3D.

 

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Calisia.pl mamy 6 pojedynczych zaproszeń na Poranki z Bingiem w Cinema3D, 4 i 5 grudnia, godzina 11:30.

Aby zdobyć zaproszenia wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Wymień bohaterów bajki o Bingu.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres email: konkurs@calisia.pl, w temacie wpisując "Cinema3D" a w treści wiadomości swoje imię oraz nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 2 grudnia. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ