BALON-ART dla par- wyniki konkursu

2011-06-10 11:33:56 reklama

Wieczór zarówno panieński, jak i kawalerski jest wpisany w czas poprzedzający uroczystość ślubno-weselną, a jest to wieczór wystrzałowy, wyskokowy, pełen szaleństwa i atrakcji w towarzystwie koleżanek i kolegów, przyjaciółek i przyjacieli, znajomych i nieznajomych – Z reguły są to wieczory organizowane osobno.

Wieczór panieński i kawalerski to wyjątkowy czas, który powinien być podkreślony odpowiednimi i pomysłowymi gadżetami oraz prezentami, które sprawią, iż pozostają niezapomniane wrażenie z całej imprezy dla przyszłej panny młodej i panna młodego oraz uczestniczek i uczestników tych wieczorów.

Aby uświetnić wieczory kawalerskie i panieńskie BALON-ART w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 12 zaprasza do konkursu, gdzie do wygrania będzie JEDNA NAGRODA dla JEDNEJ PARY – PRZYSZŁEJ PARY MŁODEJ – a będą to elementy niebanalnej garderoby na ten jeden jedyny WIECZÓR.
Sklep BALON-ART. w Kaliszu oferuje w sprzedaży:
- BALONY (również z nadrukami na wieczory panieńskie i kawalerskie) Napełniamy balony helem i gratis dowozimy na terenie miasta Kalisza
- ARTYKUŁY ŚLUBNE I WESELNE (poduszeczki, podwiązki, zaproszenia, zawiadomienia, księgi Gości, podziękowania dla Gości, dla Rodziców, kieliszki ozdobne, balony, dekoracje stołów, tuby strzelające konfetti, lampiony chińskie, tablice, kartki z życzeniami, dyplomy, drobne upominki ślubne
- GADŻETY NA WIECZORY PANIEŃSKIE i KAWALERSKIE (kieliszki, życzenia, taśmy „wieczór kawalerski”, wieczór panieński, banery, słomki, rurki, świeczki, peruki, kapelusze, boa, korony, uszka króliczka, także świecące, uszy myszki, rogi, zestawy dla „Diablicy”, „Różowej Pantery”, „Tajemniczej Kotki”, aureolki, śmieszne okulary, krawaty, podwiązki i wiele innych)
- ARTYKUŁY PARTY, IMPREZOWE, URODZINOWE (kubeczki, talerzyki, słomki, gwizdki, trąbki, serpentyny, czapeczki, świeczki, fontanny tortowe itp.
- FAJERWERKI

SUPER NOWOŚĆ DOSTĘPNE W BALON-ART!
TUBY STRZELAJĄCE BANKNOTAMI 200zł
OBSYP MŁODĄ PARĘ, JUBILATA, JUBILATKĘ KASĄ!
BALON-ART
ul. Górnośląska 12
62-800 Kalisz
609 609 825
www.balon-art.com.pl
e-mail: studio@ixon2.pl
WYNIKI KONKURSU
Wieczór panieński i wieczór kawalerski (z reguły) jest organizowany osobno.
Nagrodę zdobywa para: Natalia Brodnicka i Paweł Wojciechowski
Nagroda to: BOA AMARANTOWE i AUREOLKA ANIOŁKA dla PANI, SZORTY w odcieniach czerwieni i EKSTRAWAGANCKI KRAWAT + NIESPODZIANKA OD FIRMY BALON-ART


Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ