Charytatywnie

ADECON w najnowszym wydaniu FORBES! Firma wspiera też aktywnie fundację DKMS.

2021-02-27 07:00:00 reklama@calisia.pl

Podkaliska firma ADECON ze swoim innowacyjnym podejściem do biznesu znalazła się w najnowszym wydaniu FORBES. W artykule pt. ”Logistyka dla wymagających” dowiemy się m.in. jak połączenie nowatorskiego podejścia do branży transportu i spedycji z dbałością o ekologie może przyczynić się do elastycznego reagowania na powstające dynamiczne zmiany w otoczeniu rynkowym. ADECON oprócz działań biznesowych chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych i wspiera fundację DKMS. Kilkunastu pracowników zarejestrowało się w bazie dawców szpiku.

fot. Adecon
fot. Adecon

O zmianach w branży transportowej wywołanych pandemią koronawirusa, wytyczaniu sobie kolejnych celów i działaniu z godnie z mottem „Niemożliwe staje się możliwe” mówią na łamach Forbes Adrian Dolny, prezes ADECON oraz Cezary Ewertowski, wiceprezes ADECON.

Firma ma nie tylko nowoczesne spojrzenie na rynek spedycyjny, ale też aktywnie uczestniczy w wielu projektach charytatywnych – jednym z nich jest wsparcie fundacji DKMS - ADECON wspiera DKMS, nasi pracownicy bardzo chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych. Kilkunastu pracowników chętnie zarejestrowało się w bazie DKMS jako potencjalni dawcy szpiku. To coś naprawdę wielkiego – dać drugiej osobie nadzieję i szansę na zdrowe życie – mówi  Joanna Dolny PR&Marketing Manager ADECON.

Fundacja DKMS działa w Polsce od 2008 roku jako niezależna organizacja non-profit. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego oraz Ośrodka Dawców Szpiku w oparciu o decyzję Ministra Zdrowia. W ciągu ponad 11 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 700 000 potencjalnych Dawców.

ADECON jest operatorem logistycznym wyspecjalizowanym w obsłudze ładunków niebezpiecznych i w temperaturze kontrolowanej. Firma posiada własną flotę transportową, magazyny, skład celny, depot kontenerowy, agencje celne, poprzez sieć partnerów realizuje przewozy na całym świecie.

ADECON z siedzibą główną w Dębe k.Kalisza działa na rynku od 2007 r. posiada biura w: Gdyni, Wrocławiu, Warszawie, Hamburgu i Berlinie.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ