5. urodziny Galerii Amber! [Dużo zdjęć]

2019-03-16 13:26:00 reklama@calisia.pl

W Galerii Amber odbyło się niezwykłe, urodzinowe spotkanie. W tym wyjątkowym dniu solenizant przygotował szereg atrakcji. Dobra energia, dynamika i śmiech towarzyszyły przez cały dzień.

Artyści zaproszeni do udziału w urodzinach to wyjątkowi ludzie, pełni radości i optymizmu. Rzecz w tym, aby tego dnia na naszych twarzach gościła radość i szczery śmiech.

Urodziny prowadził gość specjalny – showman i satyryk Bilguun „Bill” Ariunbaatar. Podczas występów wszystkich gości rozbawił Andrzej Talkowski – aktor, komik, twórca teatru śmiechu w cyrkowych etiudach dla dzieci i dorosłych. Wyjątkowe przedstawienie stworzyły Puppets Divas Show – lalki, które wystąpiły w Mam Talent.

Dopełnieniem wyjątkowego dnia były występy muzyczne w wykonaniu Konrada „Kony” Czarkowskiego. A dla najmłodszych przygotowano zabawę „Urodziny, urodzinki” z udziałem ulubionych postaci z bajek.

Ponadto organizowane były konkursy z nagrodami. Każdy z gości urodzinowych mógł przejrzeć się w lustrze uśmiechu, a także poddać się artystycznemu oku i wyjść z narysowaną karykaturą z uśmiechem na ustach.

Zwieńczeniem imprezy jak zawsze był pyszny, słodki, wesoły urodzinowy tort.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ