Ulubione

- 33 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

2021-02-23 11:10:12 reklama@calisia.pl

Kolejna, z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie, wspaniała metamorfoza Pani Katarzyny, która schudła 33 kg w niespełna pół roku.

Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie

Jak Pani Kasia wspomina kurację mającą na celu redukcję masy ciała w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

Dziś po upływie niecałych 6 miesięcy mogę już pochwalić się swoją metamorfozą... Przyznam, iż wszystko zaczęło się dość niewinnie. Od jednego małego, wielkiego marzenia. Lepsza wersja siebie. Wybrałam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, bo moja koleżanka miała równie spektakularne efekty jak ja teraz. Później potoczyło się już to bardzo szybko, spotkanie w gabinecie, rozmowa, pomiary ciała itp. Wszystko było cudownie. Atmosfera miła i bezstresowa. A do tego ogromna dawka motywacji, zaczynałam swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych tuż przed Świętami Wielkanocnymi więc takiego zastrzyku energii potrzebowałam. Zawsze uwielbiałam praliny i inne słodkości, Pani dietetyk tak mocno mnie zmotywowała, że udało mi się oprzeć wszelkim pokusom.

Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeśli chodzi o… planowanie! Nauczyłam się jak pogodzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego. Jednak na planowaniu nie skończyłam. Planowanie przemieniło się w realizowanie. Okazało się, że przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić.  Spodziewałam się, że początek będzie trudny. Ale efekty przychodziły tak szybko, że to mnie tylko zachęcało do kontynuowania kuracji. Moje cele uległy zmianie, z planowanych 20 kg zrobiło się ponad 30. Rozwiązania proponowane przez moją Panią dietetyk są bardzo proste, a przepisy przepyszne. Zmieniłam jedzenie, zaczęłam dawać z siebie nie 100, a 300%. Koleżanki w pracy same zauważyły, że ruszam się teraz dużo, dużo więcej, a mnie po prostu rozpiera energia. Kiedyś po powrocie do domu czułam się tak zmęczona, że miałam ochotę tylko usiąść na fotelu – teraz ciągle wymyślam sobie nowe zajęcia.

I tak dzięki cudownym ludziom udało się. DZIĘKUJĘ! W ciężkich chwilach zawsze otrzymywałam wsparcie, którego potrzebowałam. Jak tylko dodaje teraz nowe zdjęcie na facebooku od razu zasypana jestem lawiną komentarzy jak ja to zrobiłam.

 

Kim jesteśmy i jak działamy?

Projekt Zdrowie to młoda, w pełni polska, prężnie rozwijająca się sieć gabinetów dietetycznych. Nasi dietetycy to wykwalifikowani specjaliści pomagający w ustaleniu diet nie tylko w kontekście redukcji masy ciała, ale też jednostek chorobowych, takich jak choroba Hashimoto, cukrzyca czy insulinooporność. Doradzamy również kobietom w ciąży i w czasie laktacji.

Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. W ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 797-712-466.

 

 

 

Zadzwoń, napisz maila lub przyjdź:

 

Lidia Fojt

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Podmiejska 24c/33

62-800 Kalisz

 Tel: 797 712 466

e-mail: kalisz@projektzdrowie.info

 https://www.facebook.com/ProjektZdrowieKalisz

Dietetyk mgr inż. Lidia Fojt

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ