3 zasady stawiania celów, czyli jak zostać MŚ w Triathlonie? Spotkanie z Marcinem Koniecznym- MŚ w triathlonie.

2020-07-03 13:37:55 Damian.Zdun

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Brewa - rozwiązania pełne energii ZDUN Triathlon Team Hotel & Restauracja Calisia
Brewa - rozwiązania pełne energii ZDUN Triathlon Team Hotel & Restauracja Calisia

UWAGA! Limit miejsc. Prośba o rejestrację https://forms.gle/cHmXgt8kbuymwq4R6

Marcin Konieczny, Mistrz Swiata AG Ironman z Hawajów w 2017r. oraz posiadacz wyniku życiowego w maratonie 2:29h (2019r.) w wieku 48 lat, aktualnie przygotowujący się do powtórki osiągnięcia z 2017r., będzie 16 lipca 2020r. w Kaliszu. (www.niemaniemoge.pl/).

Na codzień trener z obszaru przywództwa i zarządzania w firmie House of Skills!

Spotkanie w ramach cyklu #FAQMKON, podczas którego oprócz rozmow,y mKon zbiera środki na stypendia dla młodych ludzi, podopiecznych Nidzickiego Funduszu Lokalnego

mKon określa zasady tych spotkań w ten sposób:

"Weź banknot, zapis swoje pytania (lub prześlij przed) i przyjdź na spotkanie. #MKONway pełną gębą, a twój banknot włożony do puszki, wesprze stypendia Nidzicki Fundusz Lokalny".

Przy okazji będziemy też wspierać kaliską inicjatywę Stowarzyszenie Kask Jest Cool

W związku z obecną sytuacją i ograniczeniami, prosimy zarejestruj się tutaj, byśmy wiedzieli ilu jest uczestników

https://forms.gle/cHmXgt8kbuymwq4R6

KIEDY: 16 lipca (czwartek) 2020r. Godzina 19.00
GDZIE: Hotel Calisia, Nowy Świat 1-3, 62-800 Kalisz
ORGANIZATOR: Brewa - rozwiązania pełne energii ZDUN Triathlon Team Hotel & Restauracja Calisia

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ