Kultura

Zobacz Wszechświat w planetarium w Akceleratorze Kultury!

2021-10-14 10:00:00 Fundacja Karola Malaperta

Fundacja Karola Malaperta zaprasza pod miękką kopułę planetarium Astro Arena! Już w najbliższy czwartek, 14 października, Planetarium Astro Arena rozłoży swoje mobilne laboratorium na zajęciach Koła Astronomicznego Malapert w Akceleratorze Kultury przy ul. Nowy Świat 2a.

Fundacja Karola Malaperta
Fundacja Karola Malaperta
O godz. 17:00 zapraszamy Grupę Młodszą na spotkanie pt. "Poznaję Wszechświat w planetarium". Seans przeznaczony jest dla przedszkolaków i uczniów do 6. klasy włącznie.
 
O 18:00 Grupa Starsza zostanie zaproszona na seans pt. "Kolorowy Wszechświat". Spektakl przygotowany dla młodzieży od 7. klasy, szkół ponadpodstawowych, studentów i wszystkich dorosłych.
 
Zajęcia w planetarium poprowadzi animator astronomii Daniel Stasiak - popularyzator astronomii, obserwator nieba, który potrafi opowiadać o Kosmosie i cierpliwie odpowiadać na pytania publiczności
 
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Planetarium Astro Arena wyląduje w czwartek w Akceleratorze Kultury w Kaliszu, ul. Nowy Świat 2a.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ