Edukacja

Znakomite wyniki uczniów kaliskiego Edukatora w egzaminie ósmoklasisty

2020-07-31 18:04:17 red

W piątek, 31 lipca poznaliśmy wyniki egzaminów ósmoklasisty. Znakomicie na tle wszystkich szkół wypadła Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edukator. 

zdjęcie  ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Dziś poznaliśmy wyniki uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. W Kaliszu bardzo wysoki poziom uzyskał Edukator. 

Uczniowie tej szkoły, we wszystkich aspektach egzaminu uzyskali o wiele wyższe wyniki od średniej w kraju, województwie oraz całym Kaliszu.

O edukacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej Edukator więcej dowiesz się TUTAJ

Warto zwrócić szczególnie uwagę na wyniki w całym Kaliszu, gdzie są niższe z języka polskiego i matematyki od tych w całej Polsce i województwie. Niewiele wyższe wyniki są jedynie z języka angielskiego. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować