Motoryzacja

Zderzenie czterech pojazdów na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Jedna osoba poszkodowana

2022-09-19 20:44:31 red.

Do zdarzenia doszło 19 września w godzinach popołudniowych, na DK 25, na obwodnicy Nowych Skalmierzyc, na wysokości Boczkowa. Zderzyły się dwa busy i dwa pojazdy osobowe.

fot. Pomoc Drogowa Assistance24h.eu
fot. Pomoc Drogowa Assistance24h.eu

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Kalisz - Ostrów Wielkopolski po godzinie 18:00. Droga w miejscu zdarzenia jest nadal nieprzejezdna. Zderzyły się dwa pojazdy osobowe marki Volkswagen i BMW oraz dwa busy dostawcze, jeden firmy kurierskiej. 

Z ustaleń ostrowskiej policji, pracującej na miejscu zdarzenia wynika, że sprawcą jest kierowca busa firmy kurierskiej. Nie dostosował on prędkości to warunków panujących na drodze i uderzył w poprzedzający go pojazd. Siłą zderzenia ten przemieścił się doprowadzając do kolizji z kolejnymi samochodami. 

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która wymagała pomocy medycznej. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i pomoc drogowa. Wyznaczone zostały objazdy.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować