Biznes

Zaprojektuj wnętrze swoich marzeń z Leroy Merlin

2020-03-12 09:31:38 reklama@calisia.pl

Projektanci Leroy Merlin ma bazie produktów z asortymentu sklepu, przygotują dopasowaną do Twoich potrzeb aranżację wybranego wnętrza - kuchni, łazienki, mieszkania i garderoby. Stworzą także – w oparciu o wymiary pomieszczenia i zgodnie z Twoimi preferencjami – wizualizację 3D.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Wszyscy wiemy jak ważny jest komfort naszego życia codziennego. Podstawą są dobrze dopasowane do nas i naszej osobowości - pomieszczenia. Odpowiednie elementy wyposażenia mogą dać nam poczucie pełni komfortu.

Co tak naprawdę sprawia, że czujemy się dobrze w swojej sypialni,  kuchni czy łazience? Jak skomponować garderobę, aby była jak najbardziej funkcjonalna?

Często sami nie wiemy dokładnie jak ma wyglądać nasze pomieszczenie, ale czujemy jakie elementy powinny się  w nim znaleźć.  Dlatego warto skorzystać z wiedzy specjalistów, projektantów w Leroy Merlin, którzy przełożą nasze wyobrażenia na projekt. 

Podobnie w sytuacji remontu. Coś chcielibyśmy zmienić w swoim mieszkaniu, ale za bardzo nie wiemy co i jak? Również tutaj pomoc specjalistów Leroy Merlin może okazać się na wagę złota. 

Często chcielibyśmy zobaczyć jak będzie wyglądało wnętrze naszej kuchni lub łazienki po remoncie. Teraz jest to możliwe! W Leroy Merlin teraz wyjątkowa okazji – wyspecjalizowani projektanci przygotują dla spersonalizowany projekt kuchni, łazienki, mieszkania lub garderoby - SPRAWDŹ TUTAJ

Na stronie https://www.leroymerlin.pl/klient/uslugi/zamowienie.html możesz bezpośrednio umówić się na spotkanie z projektantem.

1. Przygotuj pomiar lub zleć go w sklepie Leroy Merlin tj. wykonaj za pomocą formularza – TUTAJ.

2. Wybierz termin - z gotowym pomiarem umów się na spotkanie z Projektantem w sklepie stacjonarnym Leroy Merlin.

3. Wybierz preferowane produkty - pomocna będzie lista dostępna na ostatniej stronie formularza.

4. Spotkaj się z Projektantem - zobaczysz pomieszczenie na wizualizacji, którą otrzymasz po projekcie razem z listą zakupów.

5. Zrealizuj zamówienie na produkty wykorzystane w projekcie.

6. Skorzystaj ze zniżki i obniż opłatę za projektowanie do 0,01 zł! Szczegóły dostępne w regulaminie – TUTAJ.

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować