Biznes

X Otwarta Konferencja Lean – otwórz się na doskonalenie i rozwój !

2020-09-14 17:30:00 reklama@calisia.pl

29 i 30 września online odbędzie się X Otwarta Konferencja Lean. W tegorocznej edycji udział może wziąć każdy, z dowolnego miejsca na świecie poprzez Internet. Lean manufacturinglean production (w tłumaczeniu na polski "szczupła produkcja") - to koncepcja zarządzania procesem produkcji, która rozwinęła się w oparciu o zasady i narzędzia Systemu Produkcyjnego Toyoty. 

https://konferencjalean.pl/
https://konferencjalean.pl/

Organizatorzy X Otwartej Konferencji Lean planowali ją jako wielkie święto pasjonatów doskonalenia realizowane na żywo. Z powodu restrykcji, które cały czas obowiązują,  szczególnie wobec dużych wydarzeń - stworzyli całkowicie nową formułę. To nie będzie zwykła Konferencja, ani wydarzenie online.

Dla pasjonatów doskonalenia i rozwoju przygotowano:

  • Speed Benchmark – wymiana doświadczeń w kameralnych grupach
  • Przyszłość Lean w Polsce – interaktywna ankieta
  • 2 gości specjalnych - jeden z zagranicy i jeden z Polski - Bob Emiliani i Piotr Suchenia
  • Motywacyjne wystąpienie człowieka, który realizuje maratony na biegunach
  • Panel ekspertów
  • kilka innych form, trudnych do realizacji w normalnych warunkach

Od 2011 roku w Poznaniu organizowana jest Otwarta Konferencja Lean. Od tego czasu ponad 8 500 osób miało możliwość wymiany doświadczeń, budowy sieci kontaktów oraz inspiracji w zakresie doskonalenia procesów.

W tym roku przypada jubileuszowa – X edycja Konferencji, która oprócz prelekcji praktyków i szkoleń będzie miała innowacyjną formułę.

- Mając możliwość obserwacji dynamicznie rozwijającego się rynku Lean w Polsce chcemy zaprosić Was (400 uczestników Konferencji) do udziału w wyjątkowym warsztacie: „Przyszłość Lean w Polsce”, w ramach którego wspólnie zastanowimy się jak w obliczu dynamicznych zmian rynku pracy i rozwoju technologii powinna być kształtowana kultura Lean w organizacji – informują organizatorzy.

 

 

Szczegóły wydarzenia oraz zapisy znajdują się na stronie https://konferencjalean.pl/ 

Organizatorzy współpracują z Uczelniami realizując od strony merytorycznej studia podyplomowe Lean Management, Lean Services oraz Six Sigma Green Belt, które ukończyło już ponad 360 osób.  Prowadzą praktyczne warsztaty na programach MBA na uczelniach w Poznaniu, Warszawie oraz Lublinie. Są też twórcami unikalnego programu rozwojowego Lean Expert

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ