Kultura

Wystawa Agnieszki Zaśko w Akceleratorze Kultury

2021-10-09 13:00:00 Akcelerator Kultury Kalisz

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Trudno o bardziej kobiece prace niż te, które na wystawie w Akceleratorze Kultury zaprezentuje Agnieszka Zaśko. Serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 15 października o godz. 18.30. Będzie pięknie, kobieco i… słodko.

Akcelerator Kultury
Akcelerator Kultury

Twórczość Agnieszki Zaśko to mieszanka różnych stylów faktur, tworzyw, materiałów. Artystka w swoich pracach potrafi wykorzystać niemal wszystko od elementów roślinnych jak np. mech, kwiaty, poprzez ozdobne serwetki, aż po kawałki wycięte z gazet czy fotografii. Wszystko to łączy z wielką pasją w niepowtarzalny kolaż.

Motywem przewodnim w pracach Agnieszki Zaśko są kobiety, a w szczególności ich twarze, bo jak podkreśla artystka fascynują ją ludzkie twarze i to z ich powodu maluje. „Wyklejanki” Zaśko przesycone są erotyką, sensualnością i kobiecością i są jak kobiety właśnie: delikatne i mocne jednocześnie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ