Kultura

Wielkie malowanie komiksu w Tarasinie

2020-05-22 09:30:00 Tarasin

Od poniedziałku 25 maja do soboty 30 maja 2020 roku w godzinach pracy Galerii Sztuki im. Jana Tarasina każdy może podjąć artystyczną interwencję. Podczas ostatniego tygodnia wystawy Andrzeja Bednarczyka „Dziennik Minotaura 2020” zapraszamy wszystkich do pozostawienia swojego śladu, rysunku, dopisku, kolorowej plamy na wielkim obrazie-komiksie, który zmienił Galerię Sztuki im. Jana Tarasina w istny labirynt. 

Tarasin
Tarasin

Teraz to Wy możecie wziąć do ręki kolorowe, fluorescencyjne pisaki, farby i dodać swój fragment do tej opowieści. Galeria Sztuki im. Jana Tarasina zaprasza codziennie wszystkich, którzy mają ochotę dodać coś od siebie! Udostępnia materiały plastyczne. Na sali może przebywać jednocześnie 5 osób.

Galeria zapewnia wszystkie konieczne środki bezpieczeństwa. Jeśli chcecie przybyć na konkretną godzinę, w 5 osobowej rodzinnej czy przyjacielskiej grupie – napiszcie w wiadomości prywatnej na FB lub na skrzynki: j.rozanski@tarasin.pl lub a.palusinska@tarasin.pl

ZAPRASZAMY wszystkich do nietypowej formy pożegnania wystawy! To jedyna okazja by legalnie w galerii sztuki domalować „swoje” do istniejącego dzieła.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ