Konkursy

Walentynki w Hotelu Kristoff*** - Święto przez 2 dni. Wyniki konkursu!

2020-02-10 21:00:00 reklama@calisia.pl

Jak co roku w Hotelu Kristoff*** organizowane jest święto zakochanych. 14 lutego pary mogą zarezerwować dla siebie stolik i przy muzyce na żywo spędzić romantyczny wieczór delektując się wyśmienitym menu, skomponowanym specjalnie na tę okazję. Następnego dnia w Hotelu Kristoff*** odbędzie się Bal Walentynkowy. 

Hotel Kristoff
Hotel Kristoff

- Aby jeszcze bardziej umilić czas naszym gościom, specjalnie dla nich przygotowaliśmy Pakiet Walentynkowy – za 350 zł mogą zjeść w ten dzień romantyczną kolację i spędzić noc w hotelu, a rano otrzymają przepyszne śniadanie do łóżka – mówi Agata Woldańska, event manager Hotelu Kristoff***. Cena samej kolacji to 160 złotych za parę.

Natomiast 15 lutego w Hotelu Kristoff*** odbędzie się Bal Walentynkowy. Zabawa z rewelacyjnym zespołem Atut z Jarocina, przez całą noc będą serwowane pyszne, darmowe drinki przygotowane przez barmana, a szef kuchni zapewni niezapomniane kulinarne doznania. Koszt to 150 złotych od osoby.

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Dla zakochanych czytelników portalu Calisia.pl  Hotel Kristoff*** przygotował specjalny konkurs walentynkowy. Wystarczyło opisać krótko historię pierwszego spotkania/randki ze swoją drugą połową. Decyzją komisji konkursowej nagrody w postaci zaproszenia na romantyczną kolację dla dwojga oraz zaproszenia na huczny bal walentynkowy w Hotelu Kristoff*** otrzymali: Agnieszka Puławska i Patryk Jędrzejak.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ