Konkursy

Walentynki w Hotelu Kristoff*** - Święto przez 2 dni. Wyniki konkursu!

2020-02-10 21:00:00 reklama@calisia.pl

Jak co roku w Hotelu Kristoff*** organizowane jest święto zakochanych. 14 lutego pary mogą zarezerwować dla siebie stolik i przy muzyce na żywo spędzić romantyczny wieczór delektując się wyśmienitym menu, skomponowanym specjalnie na tę okazję. Następnego dnia w Hotelu Kristoff*** odbędzie się Bal Walentynkowy. 

Hotel Kristoff
Hotel Kristoff

- Aby jeszcze bardziej umilić czas naszym gościom, specjalnie dla nich przygotowaliśmy Pakiet Walentynkowy – za 350 zł mogą zjeść w ten dzień romantyczną kolację i spędzić noc w hotelu, a rano otrzymają przepyszne śniadanie do łóżka – mówi Agata Woldańska, event manager Hotelu Kristoff***. Cena samej kolacji to 160 złotych za parę.

Natomiast 15 lutego w Hotelu Kristoff*** odbędzie się Bal Walentynkowy. Zabawa z rewelacyjnym zespołem Atut z Jarocina, przez całą noc będą serwowane pyszne, darmowe drinki przygotowane przez barmana, a szef kuchni zapewni niezapomniane kulinarne doznania. Koszt to 150 złotych od osoby.

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Dla zakochanych czytelników portalu Calisia.pl  Hotel Kristoff*** przygotował specjalny konkurs walentynkowy. Wystarczyło opisać krótko historię pierwszego spotkania/randki ze swoją drugą połową. Decyzją komisji konkursowej nagrody w postaci zaproszenia na romantyczną kolację dla dwojga oraz zaproszenia na huczny bal walentynkowy w Hotelu Kristoff*** otrzymali: Agnieszka Puławska i Patryk Jędrzejak.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ