Wakacyjne wyjazdy w Domu Dziecka

2010-07-13 08:20:04 Aga

Dzieci z kaliskiego Domu Dziecka pojadą na bezpłatne wakacje. Dzięki środkom pochodzącym z Kuratorium Oświaty w Poznaniu jedna grupa wybierze się na dwutygodniowy wypoczynek do Dunajca. Po ich powrocie druga grupa uda się nad jezioro do Krzeczkowa.

W sumie z wyjazdów skorzysta 17 dzieci. Niektóre na wyjazd pojadą dwa razy. Kolonie obfitować będą w wiele atrakcji. Podczas wypoczynku dzieci mogą liczyć na opiekę psychologa i pedagoga.
Wychowankowie kaliskiego Domu Dziecka byli już na specjalistycznym turnusie rehabilitacyjnym w Głazie. Kilkoro z nich pojedzie również na obóz jeździecki do Walentynówki.
Zorganizowanie bezpłatnych wyjazdów dla dzieci jest możliwe dzięki różnym instytucjom oraz sponsorom. Placówka nie musiała wydawać na ten cel pieniędzy z własnego budżetu.
źródło: RC

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ