W Wielką Sobotę mecz Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec

2019-04-19 12:15:00 red.

Drugi mecz Rundy Spadkowej nasi Szczypiorniści rozegrają w Wielką Sobotę. Piękna gra i zasłużone zwycięstwo w meczu pierwszej serii, jeszcze bardziej rozbudziło oczekiwania kaliskiej publiczności. Mimo świątecznego czasu, kolejny raz pokażmy siłę Energi MKS Kalisz. Zapraszamy na trybuny Hali Arena 20 kwietnia, godz. 12:45!

Kolejne starcie naszych szczypiornistów przed niezastąpioną, kaliską publicznością. Do Hali Arena Kalisz w Wielką Sobotę zawita SPR Stal Mielec. Przypomnijmy, że z zespołem z Mielca zmierzyliśmy się w 17 kolejce PGNiG Superligi. Ponieśmy wspólnym dopingiem nasz zespół do wygranej w najważniejszej części sezonu!

Zapraszamy na sportowe emocje, sobota, 20 kwietnia o godz. 12.45!

UWAGAWYNIKI KONKURSU!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Jaki był wynik meczu na wyjeździe z SPR Stal Mielec w 17 kolejce, II rundy zasadniczej PGNiG Superligi w sezonie 2018/2019? brzmi: 19:24 dla Energi MKS Kalisz.

Pięć podwójnych biletów na to spotkanie zdobywają: Jakub Grzmilas, Bożena Raszewska, Bartosz Kolański, Piotr Pietrzak, Adam Rataj.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ