To jest Chore! Kabaret Młodych Panów przyjeżdża w maju do Kalisza! Mamy dla Was bilety!

2019-04-16 09:15:00 reklama@calisia.pl

Jeden z najzabawniejszych i najbardziej popularnych kabaretów, już 16 maja zawita do Kalisza! Przyjedzie do nas z najnowszym programem “To jest chore”. Dobra zabawa, zaskakujące puenty i spora dawka absurdu – zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, na występ Kabaretu Młodych Panów!

Kabaret Młodych Panów to polska grupa kabaretowa, założona w Rybniku w 2004 roku. Premiera pierwszego programu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

“To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. Program mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

To wystarczający powód aby przyjść na występ kabaretu który przedstawi występ na najwyższym poziomie. Panowie zgrabnie połączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukażą świat we właściwych proporcjach choć…

Zapraszamy na występ Kabaretu Młodych Panów 16 maja, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, o godzinie 17:30 i 20:30.

Bilety do kupienia: biletowakasa.pl

Strona internetowa i profil facebookowy Kabaretu Młodych Panów: www.kmp.art.pl, www.facebook.com/KabaretMlodychPanow

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/726748121025252

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Calisia.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Młodych Panów, 16 maja, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Wystarczy zacytować 4 najzabawniejsze według Was puenty/żarty pochodzące ze skeczów Kabaretu Młodych Panów.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując KMP a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy 30 kwietnia.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ