Z dowozem, na wynos, lokalnie

Świeże warzywa oraz najwyższej jakości produkty z dostawą do domu! Zamów u Adama

2020-05-21 11:50:58 red.

Kiosk u Adama to rodzinna działalność w Kaliszu z 30-letnią tradycją. Tu kupimy owoce, warzywa, wysokiej jakości kawy, herbaty, słodycze jak i artykuły chemiczne.

IMG_20200520_183745
IMG_20200520_183745
- Wychodzimy Naszym klientom naprzeciw wprowadzając nasz asortyment do specjalnego sklepu internetowego! Można składać zamówienia internetowo na stronie: https://kioskuadama.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu:  602 890 295 - informuje właściciel sklepu. - Naszą dodatkową usługą jest to, że każde zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00, zostanie dostarczone tego samego dnia, w soboty do godziny 13:00.
 
Zapraszamy również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/kioskuadama
 
Zamówienia dostarczane są na terenie Kalisza i okolic, w godzinach od 16:00 do 18:00, bądź szybciej.
 
Możliwość płacenia kartą.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ