Świąteczny cud w Kaliszu! Przyleciało ponad 900 Aniołów [zdjęcia]

2018-12-15 16:30:00 BK

Widzieliście kiedyś prawdziwego Anioła? A ponad 900 Aniołów na raz? Taki świąteczny cud zdarzył się właśnie w Kaliszu!

910 prawdziwych Aniołów przyleciało na Główny Rynek w Kaliszu! Kaliscy uczniowie, mieszkańcy, ludzie o wielkich sercach przebrali się za Anioły by pobić rekord Guinnessa. 1000 strojów – szaty, aureole oraz skrzydła przygotowały firmy Haft oraz Leroy Merlin! Każdy strój to cegiełka na szóstkę podopiecznych Fundacji Bread of Life. Bawimy się i pomagamy. Niech usłyszy o nas cała Polska!

Jak pomagać to z rozmachem i bić wszelkie rekordy. Mieszkańcy Kalisza i okolic założyli anielskie stroje i gromadzili się o godzinie 15:00, by zdetronizować Kanadę i przebić liczbę 1276 aniołów. Jeszcze się to nie udało, ale i tak pobiliśmy rekord Polski – 910 Aniołów! W poprzednim roku było ich ponad 500.

Przebierali się wszyscy – dorośli i dzieci,dziennikarze, władze miasta, radni, uczniowie kaliskich szkół i wszyscy, którzy wspierali oraz sponsorowali to wielkie charytatywne wydarzenie w Kaliszu! Skrzydełka przywdziały nawet zwierzęta!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ