Społeczne

Straż Miejska zorganizowała Dni Otwarte

2022-07-06 16:00:00 Straż Miejska Kalisz

Straż Miejska Kalisza podsumowała kolejną akcję edukacyjną skierowaną do Przedszkolaków.

SM Kalisz
SM Kalisz

Dzieci w ramach Drzwi Otwartych w naszej jednostce zapoznały się z różnymi aspektami wykonywanej przez nas pracy. Miały okazję zobaczyć sprzęt który wykorzystywany jest w codziennej pracy, jak i poznać strażników miejskich. Stałym punktem spotkań, jak co roku była prelekcja na temat bezpiecznych wakacji, do której zorganizowany został konkurs. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Akcja jak co roku spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dzieci otrzymały pamiątkowe gadżety. Łącznie podczas Dni Otwartych przeprowadzono 28 spotkań, w których wzięło udział ok. 500 dzieci.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować