Sport

Rusza rekrutacja do Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz

2021-04-03 18:00:00 red za KKS Kalisz

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu wraz z Akademią Piłkarską KKS Kalisz, ogłaszają nabór rocznika 2011 do klas IV sportowych o profilu piłka nożna. Pierwszy, najbliższy trening naborowy odbędzie się w czwartek 29 kwietnia o godzinie 19.00, na boisku Orlik przy ul. Podmiejskiej 9 w Kaliszu. Akademia zaprasza też wszystkie chętne dzieci, urodzone w latach 2009-2012, do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Terminy treningów naborowych dla rocznika 2011:

1. 29 kwietnia (czwartek), godz. 19:00, Orlik przy ul. Podmiejskiej 9 w Kaliszu,

2. 13 maja (czwartek), godz. 19:00, Orlik przy ul. Podmiejskiej 9 w Kaliszu,

3. 27 maja (czwartek), godz. 19:00, Orlik przy ul. Podmiejskiej 9 w Kaliszu,

4. 10 czerwca (czwartek), godz. 19:00, Orlik przy ul. Podmiejskiej 9 w Kaliszu.

(Ze względu na panujący reżim sanitarny, terminy treningów mogą ulec zmianie)

Dodatkowe spotkanie z rodzicami odbędzie się 15 kwietnia (czwartek) o godzinie 19:30, w siedzibie klubu (trybuna zachodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu).

Dokładnych informacji dotyczących rekrutacji udzielają trenerzy Patryk Mularczyk (trener zespołu, 504-160-567, patryk.mularczyk@kkskalisz.com.pl) oraz Dariusz Smolarek (koordynator ds. organizacji Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, 606-905-465, dariusz.smolarek@kkskalisz.com.pl).

Dodatkowo Akademia Piłkarska KKS Kalisz zaprasza wszystkie chętne dzieci, urodzone w latach 2009-2012, do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym. - Trening pod okiem doświadczonego sztabu szkoleniowego, realizowany w profesjonalny warunkach, jest gwarancją piłkarskiego rozwoju młodych adeptów futbolu – zachęca KKS - Gwarantujemy zarażenie pasją do piłki nożnej oraz mnóstwo emocji, nie tylko na treningach, ale również meczach, turniejach i sparingach oraz obozach sportowych – dodaje.

Wszelkie informacje w sprawie naboru uzupełniającego można uzyskać pod numerem telefonu 606-905-465 lub adresem e-mail dariusz.smolarek@kkskalisz.com.pl.

- Poprzedni sezon, w wykonaniu klubu z najstarszego miasta w Polsce, zakończył się tytułem mistrzowskim III ligi gr. 2, a także awansem na wyższy, centralny szczebel rozgrywek. Wizja silnej akademii piłkarskiej, funkcjonującej przy drugoligowym, seniorskim zespole, to cel, jaki stawiają sobie włodarze Kaliskiego Klubu Sportowego. Aby jednak stało się to faktem, konieczna jest szeroka kadra, składająca się z młodych zawodników, pełnych ambicji i zaangażowania. Już teraz pojawia się niesamowita okazja, aby zasilić szeregi niebiesko-biało-zielonej drużyny. Tylko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura, zapewnią zarówno świetny trening, a także, w dalszej perspektywie, rozwój i szansę na sukces – mówi rzecznik prasowy kaliskiego KKS-u Michał Zakosztowicz.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ