Kultura

Rusza nabór wniosków w konkursie o stypendia twórcze i z zakresu upowszechniania kultury

2021-07-21 19:30:00 red.

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu rozpoczęło nabór wniosków w konkursie o stypendia twórcze i z zakresu upowszechniania kultury na 2022 rok.
 

Zdjęcie poglądowe - Tarasin
Zdjęcie poglądowe - Tarasin

Do 20 sierpnia trwa nabór wniosków w ramach konkursu na stypendia twórcze i stypendia z zakresu upowszechniania kultury na 2022 rok. O wsparcie mogą ubiegać się osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Stypendium w wysokości 3 500 zł brutto miesięcznie jest przyznawane na realizację określonego projektu, w takich dziedzinach jak: literatura, sztuki wizualne, muzyka, taniec, teatr, film, opieka nad zabytkami, twórczość ludowa, a także animacja i edukacja kulturalna, zarządzanie kulturą i wspieranie rozwoju kadr kultury.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, wraz z regulaminem i instrukcjami dotyczącymi wypełnienia wniosku są dostępne pod tym linkiem:
https://bip.mkdnis.gov.pl/pages/posts/konkurs-o-stypendia-tworcze-oraz-stypendia-z-zakresu-upowszechniania-kultury-na-2022-r-3521.php

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ