Rozpoczęcie wiosny na sportowo w ZSP Nr 2

2010-03-23 12:24:38 Monika

Dnia 22 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 odbył się Turniej Piłki Koszykowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z II Liceum Ogólnokształcącego, V Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych oraz gospodarz turnieju Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2.
Po zaciętych i emocjonujących meczach I miejsce wywalczył zespół z II LO, który w finale pokonał drużynę z ZST-E. ZSP Nr 2 zajął III miejsce a na miejscu IV zakończyła zawody drużyna z V LO.
Na zakończenie turnieju oprócz pucharów i dyplomów wszystkie zespoły otrzymały piłki koszykowe, które zostały ufundowane przez Wydział Edukacji Miasta Kalisza.