Remis u siebie na koniec sezonu

2013-04-29 10:27:00 RED

Ostatni mecz sezonu w Hali Arena dla szczypiornistów MKS-u Kalisz zakończył się remisem 29:29. Dla podopiecznych Bruno Budrewicza rozbrzmiały oklaski i podziękowania. Następne mecze ligowe na własnym boisku kaliscy kibice obejrzą dopiero w nowym sezonie.

Zespół z Końskich grał lepiej w pierwszych minutach sobotniego spotkania. Po kwadransie gospodarzom udało się jednak odrobić straty i systematycznie powiększali swoje prowadzenie. Ostatecznie do szatni MKS schodził z dwiema bramkami przewagi - było 14:12.
Na początku drugiej połowy KSSPR objął prowadzenie. Zespół Michała Przybylskiego utrzymywał przewagę dwóch bramek. Tuż przed końcem spotkania po faulu na Łukaszu Siegu sędziowie podyktowali rzut karny, który bezbłędnie wykonał Michał Krygowski dając cenny remis MKS-owi.
MKS Kalisz - KSSPR Końskie 29:29 (14:12)
MKS Kalisz: Potocki, Krekora - Kuśmierczyk 7, Kobusiński 6, Staniek 5, Krygowski 4, Niedzielski 3, Nowakowski 2, Bożek 1, Sieg 1, Adamski, Klara, Salamon.
KSSPR Końskie: Witkowski, M. Kornecki - H. Kornecki 8, Biegaj 4, Kubała 4, Napierała 4, Bąk 3, Bodasiński 3, Gomółka 2, Smołuch 1, Kiryłow, Słonicki.