Usługi

Dzień Mamy? Tylko z Yasumi! Wyniki konkursu

2024-05-24 09:00:00 reklama@calisia.pl

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność i miłość wobec najważniejszej kobiety w naszym życiu. Zamiast tradycyjnych prezentów, takich jak kwiaty czy biżuteria, coraz więcej osób zaczyna doceniać wartość wspólnie spędzonego czasu z mamą oraz troski o jej dobre samopoczucie. Tym razem, zamiast kolejnego drobnego upominku, warto podarować coś wyjątkowego - wspólne doznania i czas dla niej samej.

Yasumi
Yasumi

Wspólne chwile z najbliższymi są bezcenne. To wtedy rozmawiamy, śmiejemy się i tworzymy niezapomniane wspomnienia. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na podarowanie czasu swoim mamom jako prezent na ich święto. Spacer w parku, wspólne gotowanie ulubionych potraw czy wyjście na masaż dla dwojga w Yasumi - to drobiazgi, które zyskują na wartości, gdy są przeżywane z ukochaną mamą.

Ale nie tylko czas spędzony razem może być doskonałym prezentem na Dzień Matki. Dbając o dobre samopoczucie naszych mam, warto zastanowić się nad prezentem, który pozwoli im odprężyć się i zatroszczyć o siebie. Tutaj na scenę wkracza bon podarunkowy na zabiegi kosmetyczne w renomowanym gabinecie Yasumi.

Bon podarunkowy na zabiegi kosmetyczne czy masaże SPA albo fenomenalny, odmładzający masaż Kobido w Yasumi to doskonały sposób na wyrażenie troski i dbałości o matczyne piękno. A gdy wybieramy taki prezent w gabinecie Yasumi, możemy być pewni, że nasza mama będzie traktowana z należytą uwagą i profesjonalizmem.


Yasumi to nie tylko gabinet kosmetyczny, to miejsce, gdzie zadba się o każdy detal, by nasza mama poczuła się wyjątkowo. Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące masaże czy odprężające kąpiele - to wszystko można znaleźć w ofercie tego ekskluzywnego salonu urody. Bon zapakowany w piękny kartonik, z kosmetycznymi upominkami i kultowym ręczniczkiem – to sprawdzony pomysł na prezent.

 

Wyniki konkursu

Zadanie konkursowe polegało na opisaniu krótko najpiękniejszego wspomnienia związanego ze swoją mamą.

2 vouchery po 150 zł każdy na zabiegi w salonie Yasumi przy ul. Kopernika 13 w Kaliszu wygrali Karol P. i blondi075. O sposobie odbioru nagród zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową.  

 

 

 

 

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować