Pula i Grecja

2011-09-14 12:08:19 Piotr Walczak

Zawodnicy drużyny Consus Kalisz Krzysztof Martens i Dominik Filipowicz uczestniczyli w dniach 28.08-3.09. w GREEK ISLANDS BRIDGE FESTIVAL. W głównym turnieju OPEN na ponad 100 uczestniczących par zajęli 3 miejsce przegrywając drugą lokatę o 0,07%. Zwyciężyli aktualni mistrzowie świata juniorów z Izraela a drugie miejsce przypadło reprezentantom Grecji.

W turnieju MIKSTÓW 6 lokatę zajął Krzysztof Martens wraz z Sabine Auken (reprezentantką Niemiec, jedną z najbardziej utytułowanych kobiet na świecie).
W tym Festiwalu Brydżowym odbywającym się na Krecie uczestniczyli
wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata i Europy m.in. Mahmud Zia, Fulvio Fantoni i Klaudio Nunes.
W dniach 3-10.09 odbył się 50 Międzynarodowy Festiwal Brydżowy w Puli
(Chorwacja).
W turnieju TEAMÓW MIKSTOWYCH na 46 drużyn 3 lokatę zajęli Danuta Kazmucha, Cezary Serek (oboje z Poznania) Anna Kowalska (Łódź) i Piotr Walczak (Consus Kalisz).
W głównym turnieju par OPEN na 252 uczestniczące pary 8 lokatę zajęli
Waldemar Sroczyński (Konin) i Piotr Tuszyński (Warszawa) natomiast 9 miejsce przypadło Leszkowi Majdańskiemu wraz z Marianem Kupnickim (oboje Consus Kalisz).