Motoryzacja

Przejechał motorem na czerwonym świetle na oczach policji. Szybka interwencja na ul. Legionów [wideo]

2021-07-22 08:00:00 red. za KMP Kalisz

Na ul. Legionów w Kaliszu, przed skrzyżowaniem z ulicą Polną, kierowca jednośladu postanowił ułatwić sobie jazdę i pojechał na czerwonym świetle. Wszystko zarejestrowały policyjne kamery.

KMP Kalisz
KMP Kalisz

Miało być szybciej i bez stania w korku. Niestety jak się okazało manewr kierowcy motocykla zadziałał tylko na chwilę. Na skrzyżowaniu ul. Legionów z ul. Polną, kierujący jednośladem, jadąc od ul. Górnośląskiej, zajął pas do skrętu w lewo. Tu sygnalizacja wskazywało czerwone światło. Zielone światło zapaliło się po chwili dla pojazdów jadących na skrzyżowaniu prostu lub w prawo. Ten moment wykorzystał motocyklista, który z pasa do skrętu w lewo ruszył na wprost "sprytnie" omijając kilka aut. Pech chciał, że manewr ten dobrze widzieli policjanci ruchu drogowego, którzy stali na pasie obok.

Efekt 21 punktów karnych i 500 złotych mandatu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ