Przegląd Twórczości (Wielkiego) Małego Artysty

2012-05-12 08:36:07 Redakcja Calisia.pl

10 kwietnia o godz. 17:00 na scenie Centrum Kultury i Sztuki kaliskie przedszkolaki pokazały na co ich stać. Udowodniły, że najwięcej szczęścia daje śpiew i taniec zwłaszcza dedykowany rodzicom.

Po zeszłorocznym Jubileuszu Twórczości Małego Artysty, powstał pomysł organizacji koncertu, podczas którego mali artyści mogli by prezentować efekty swojej pracy. Pomysłodawcą idei jest Szkoła Muzyczna Music Store i Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek z Kalisza. Zależało nam aby, pokazać ile pasji i zaangażowania wkładają dzieci w przygotowanie występu na dużej scenie. Przegląd Twórczości Małego Artysty to nie konkurs ale pokaz efektów pracy dzieci i wychowawców-mówi Pani Izolda Huchla, dyrektor Szkoły Muzycznej Music Store. Sam koncert okazał się dużą atrakcją. Widać było szczerość i uśmiech na twarzach małych artystów a na twarzach rodziców dumę z własnych pociech. Małym artystom gratulujemy występów i czekamy na kolejny koncert.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować