Społeczne

Prokurator Parchimowicz o polskim wymiarze sprawiedliwości. Spotkanie w Cafe Calisia

2019-09-15 08:00:00 red.

To kolejne z cyklu spotkań "Co się dzieje z Polską?", zatytułowane "Prokuratura w służbie partii, Państwa, czy Obywateli?". Gościem będzie Pan prokurator Krzysztof Parchimowicz, szef stowarzyszenia prokuratorów Lex Super Omnia.

Prokurator Krzysztof Parchimowicz to twarz obrony niezależności prokuratorów. Ostro recenzuje działania swojego głównego przełożonego Prokuratora Generalnego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z zakresu prawa cywilnego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i z zakresu prawa karnego skarbowego na Uniwersytecie Łódzkim. Od 30 lat wykonuje zawód prokuratora. Prokurator byłej Prokuratury Generalnej, przeniesiony od 9 marca 2016 roku na stanowisko prokuratora prokuratury rejonowej. Prezes Stowarzyszenia Prokuratorów „ Lex super omnia”.

Zapraszamy na spotkanie z cyklu spotkań "Co się dzieje z Polską?", zatytułowane "Prokuratura w służbie partii, Państwa, czy Obywateli?", 20 września, godzina 18:00, w Cafe Calisia, al. Wolności 6. Wstęp wolny.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ