Biznes

Prawie wszystko dla Twojego Pupila! Przyjdź w sobotę na Wielkie Otwarcie nowego sklepu Fermo! WYNIKI KONKURSU

2023-10-06 12:30:00 reklama@calisia.pl

Już w sobotę 7 października 2023, w Piotrowie pod Kaliszem nastąpi oficjalne otwarcie nowego salonu sprzedaży stacjonarnej firmy FERMO, jednego z czołowych sklepów internetowych z branży zootechnicznej i zoologicznej w Polsce. Start wydarzenia zaplanowany jest na 8:00 i potrwa do godziny 14:00. Fizyczny sklep zlokalizowany jest w Piotrowie 18 pod Kaliszem (kierunek Blizanów). 

FERMO SHOWROOM
FERMO SHOWROOM

Na odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek. Będą quizy z nagrodami, wyjątkowe promocje na produkty z oferty sklepu FERMO, a dla pierwszych 50 osób vouchery na zakupy.

Specjalne oferty cenowe i możliwość zdobycia nagród, potrwają tydzień, do 14 października włącznie.

Nowy sklep stacjonarny umożliwi lepsze poznanie naszej bardzo bogatej oferty produktów zootechnicznych i nie tylko. Serdecznie zapraszamy wszystkich hodowców i miłośników zwierząt, którzy szukają wysokiej jakości akcesoriów w atrakcyjnych cenach - mówi Jakub Kuświk, kierownik działu sprzedaży FERMO

Gdy w 2002 roku powstała firma FERMO, miała ona charakter typowo rodzinny i była jednym z pierwszych sklepów internetowych z akcesoriami dla zwierząt. Na przestrzeni lat, FERMO ewaluowało w hurtownię internetową, zapatrującą inne sklepy stacjonarne, internetowe, a także punkty paszowe. Od 2012 roku, FERMO to także jeden z liderów rynku związanego z kompleksowym wyposażeniem ferm drobiu.

Koniecznie przyjdźcie na Otwarcie Sklepu FERMO - Piotrów 18. 

Obserwujcie facebook.com/fermopl

 

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU! 

3 Vouchery o wartości 200 zł  każdy zdobywają Renata Świątczak, Kamila Mikołajczyk, Regina Mielcarek.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Obserwujcie profil FB Calisia.pl - będą dodatkowe nagrody!


 

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować