Społeczne

Pożar samochodu dostawczego w Koźlątkowie

2021-05-06 14:18:44 red za PSP Kalisz/st. sekc. Jakub Pietrzak

Trzy zastępy straży pożarnej gasiły samochód dostawczy, który stanął w płomieniach w miejscowości Koźlątków w gmine Lisków.

fot. OSP Koźlątków
fot. OSP Koźlątków

6 maja o godz. 06.40 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu otrzymało zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego w miejscowości Koźlątków w gmine Lisków - Na miejsce zdarzenia Dyżurny Stanowiska Kierowania zadysponował 3 zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z JRG nr 1 oraz OSP Lisków i Koźlątków. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia ratownicy potwierdzili pożar w komorze silnika i kabinie pojazdu – informuje st. sekc. Jakub Pietrzak z PSP w Kaliszu.

Strażacy w sprawnej akcji ugasili palący się samochód - Po oddymieniu i przekazaniu obiektu z odpowiednimi zaleceniami działania zakończono. Na miejscu obecna była również Policja – dodaje st. sekc. Jakub Pietrzak.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ