Podsumowanie III Przeglądu Małego Artysty.

2013-04-30 18:25:48 Redakcja Calisia.pl

24 kwietnia w CKiS odbył się III Przegląd Twórczości Małego Artysty zorganizowany przez Szkołę Muzyczną MUSIC STORE i Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Kaliszu.

Podczas gali zaprezentowały się przedszkola, które od ponad 10 lat współpracują ze szkołą MUSIC STORE. Przedszkolaki pod bacznym okiem nauczycieli rytmiki przygotowały wiosenne piosenki oraz piękne układy taneczne o charakterze ludowym i współczesnym. Występy prezentowane były w pięknej balonowo-kwiecistej scenografii wykonanej przez firmę Uciechowo. Cały koncert poprowadziła Pani Natalia Zawartka-Ignaszak, która wprowadziła publiczność w taneczny nastrój. Gościnnie wystąpiła dla gości Zuzia Ignaszak w pokazie ledowym. Wszystkim małym wykonawcom gratulujemy występów i zapraszamy w przyszłym roku.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować