Podnieś bezpłatnie kwalifikacje

2012-01-14 12:22:46 Juliusz Kowalczyk UM

Mikro i mali przedsiębiorcy mogą podnieść swoje kwalifikacje. Wszystko dzięki projektowi POKL „Elastyczny Pracownik – Strefa Wysokich Kwalifikacji zorganizowanym przez firmę Way2learn.

Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu przewidziano cykl bezpłatnych szkoleń, kończących się uzyskanie certyfikatów:
a) Indywidualne doradztwo zawodowe - 6 godz.
b) Kurs języka angielskiego w trybie zdalnym (e-learning) – 25 godz.
c) Kurs zawodowy (96 godz.) – do wyboru:
- Specjalista ds. pozyskiwania funduszy UE
- Profesjonalny księgowy
d) Szkolenie „Elastyczny pracownik” (48 godz.)
Nabór trwa do 31.01.2012r. Szkolenia będą odbywać się w Kaliszu począwszy od lutego 2012. W załączeniu znajdą Państwo regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji o projekcie na stronie: www.elastycznypracownik.way2learn.pl

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ