Kultura

Pierwszy po rewitalizacji Koncert przy Cukierence w Opatówku

2021-07-14 13:00:00 Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka"

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku zapraszają na pierwszy po rewitalizacji Koncert przy Cukierence w ramach znanego mieszkańców Opatówka i okolic cyklu "Spotkania ze sztuką - Opatówek 2021".

Inicjatywa dla Opatówka
Inicjatywa dla Opatówka
W piątek 23 lipca o godz. 18:00 na dziedzińcu Biblioteki wystąpią: Małgorzata Piotrowska - sopran, Maciej Falkiewicz - baryton, Franciszek Musioł - fortepian. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze pieśni, arie oraz duety operowe i operetkowe.
 
Organizatorzy przypominają, że w czasie koncertu uczestników obowiązują aktualne przepisy sanitarne. Udział w koncercie jest bezpłatny. W razie niekorzystnej pogody, koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Opatówku (ul. Kościelna 2).
 
Organizatorem koncertu jest Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" przy wsparciu Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku - współorganizatora wydarzenia. Koncert odbędzie się w ramach projektu „Akademia Wolontariatu Lokalnego” dzięki wsparciu Stowarzyszenia LGD-7 Kraina Nocy i Dni. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ