Otwarcie nowego Salonu tuż tuż ...

2019-04-18 08:55:00 reklama@calisia.pl

Auto Centrum Lis zyskuje nowego reprezentanta. Do grona przyjaciół marki dołączył aktor, Kacper Kuszewski!

Auto Centrum Lis, właściciel salonu i serwisu Renault powoli przygotowuje się do wielkiego otwarcia nowego obiektu przy ulicy Łódzkiej. Jednym z wydarzeń związanych z otwarciem salonu będzie kampania promująca najnowszy model Renault Kadjar. I tu pojawia się odpowiedź na pytanie, jaką rolę w tym całym wydarzeniu będzie pełnić aktor, Kacper Kuszewski…

Renault Kadjar to samochód stworzony z myślą o ludziach z pasją, który odpowiada na ich bardzo różnorodne potrzeby. Kacper prowadzi działalność artystyczną na wielu polach: jest aktorem, muzykiem, barwną postacią telewizyjną ale przede wszystkim przesympatycznym i wrażliwym człowiekiem. Jest nam niezmiernie miło, że dołączył do grona przyjaciół naszej marki. Taka osobowość, doskonale wpisuje się w nasz wizerunek – mówi Malwina Lis, Marketing Menager Auto Centrum Lis.

W ramach współpracy Kacper Kuszewski będzie jeździł Renault Kadjar w wersji Intens.

Zależy nam na tym by Kacper mógł poznać wszystkie zalety tego samochodu. Planujemy spotkanie z Ambasadorem podczas oficjalnego otwarcia salonu, tak by mógł podzielić się z naszymi Gośćmi swoim odczuciem na temat jazdy najnowszym Renault Kadjar – kontynuuje Pani Malwina. To oczywiście nie będzie jedyne spotkanie z Kacprem. Już nie długo rozpoczynamy kampanie promującą nowy obiekt, która potrwa aż do końca wakacji i mogę obiecać – warto będzie się nam uważnie przyglądać . Planujemy nie tylko kolejne spotkania z naszymi Ambasadorami ale również bardzo cenne nagrody!

Kaper Kuszewski – Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy oraz wokalista. Debiutował w wieku 13 lat na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni rolą Gavroche’a w musicalu „Les Misérables” („Nędznicy”) w reżyserii Jerzego Gruzy. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu „M jak miłość”, a także udział w telewizyjnych show „Jak oni śpiewają” i „Taniec z gwiazdami”, którego 13. edycję wygrał w parze z Anną Głogowską. Wszechstronny talent wokalny i aktorski zapewnił mu zwycięstwo w 8. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Obecnie jest jednym z jurorów tego programu. Ma również w dorobku kilka ról filmowych („Strefa ciszy”, „Karol, człowiek, który został papieżem”, „Wkręceni”), a także kilkadziesiąt ról w dubbingu. Użycza głosu m.in. Myszce Miki oraz Luke’owi Skywalkerowi z „Gwiezdnych wojen”.

Zapraszamy!
Auto Centrum Lis Autoryzowany Koncesjoner Renault i Dacia
Ul. Łódzka 69, 62-800 Kalisz,Tel : 62-764 50 80
Godziny otwarcia Salonu:
Pn.- Pt. 8:00 – 18:00
Sb. 8:00 – 14:00
www.renault.kalisz.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ