Z dowozem, na wynos, lokalnie

ONE ZERO z Galerii Amber - Prezent dla kogoś, z dostawą.

2020-03-25 15:33:15 redakcja

Jak dać komuś prezent w czasach kiedy wszyscy siedzą w domach? Odpowiedzi dostarcza Wam sklep One Zero z Galerii Amber.

zdjęcie 3-1 (1)
zdjęcie 3-1 (1)
Imieniny, Urodziny, Rocznica - prezent dostarczymy za Ciebie! KUPUJ BEZPIECZNIE: * Zamów na www.onezero.pl * Zapłać za pośrednictwem Przelewy24 * Wybierz dostawę kurierem DHL Nasz sklep w Galerii Amber jest zamknięty, ale na terenie Kalisza towar dowieziemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Imieniny, Urodziny, Rocznica - prezent dostarczymy za Ciebie! 
KUPUJ BEZPIECZNIE:
* Zamów na www.onezero.pl
* Zapłać za pośrednictwem Przelewy24
* Wybierz dostawę kurierem DHL

Realizujemy wszystkie zamówienia przy zachowaniu standardów bezpiecznych dla naszych klientów i pracowników.
* ceny w sklepie internetowym dodatkowo obniżyliśmy o 10%
* towar wysyłamy w ciągu 24 h
* oferta dostępna na stronie jest na stanie naszego magazynu; zamawiając towar masz pewność, że możemy go do Ciebie wysłać.

Trzymajcie się ciepło, życzymy Wam dużo zdrowia, i pamiętajcie - nie wychodźcie z domu bez potrzeby 💗

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ