Społeczne

O współpracy NGO z biznesem - szkolenie on-line

2020-11-17 13:00:00 red

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line z zakresu współpracy NGO z biznesem.

fot. BK
fot. BK

Szkolenie odbędzie się 20 listopada w godzinach 10.00 – 13.30. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

W programie:

Część I

 • wprowadzenie do CSR
 • historia i teraźniejszość- norma ISO 26000
 • CSR 2.0 i rozwój CSR- ważne definicje i terminy
 • SDGs – cele zrównoważonego rozwoju
 • colorwashing i niepożądane zjawiska
 • rodzaje współpracy między biznesem a NGO

Część II

 • Jak przygotować dobrą ofertę
 • Jak dać się zweryfikować
 • Budowanie relacji z biznesem
 • Gdzie szukać informacji i dobrych praktyk
 • Wyzwania dla współpracy w Polsce w obecnym czasie

 

Chcesz wziąć udział? Zgłoszenia dokonasz - TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ