Kultura

Niezwykłe kolaże oraz dzieła w szkle w Koźminku

2022-06-21 09:00:00 red. za GCK w Koźminku

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Już w piątek, 24 czerwca, o godzinie 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Koźminku odbędzie się wernisaż wystawy Katarzyny Kaczmarek "Wycięte z codzienności" Szkło artystyczne i kolaż.

GCK w Koźminku
GCK w Koźminku
Serdecznie zapraszamy na wystawę szkła artystycznego i kolażu Katarzyny Kaczmarek.
 
Kim jest Katarzyna Kaczmarek?
 
Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej Marii Ewy Dziewulskiej
w Warszawie oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta na Wydziale Architektury Wnętrz I Wzornictwa Przemysłowego we Wrocławiu.
 
Obecnie mieszka w Kaliszu. Przez ostatnie 20 lat zajmowała się tworzeniem w szkle, w którym powstały jej największe prace. Ostatnio poświęciła się kolażowi, który w jej wykonaniu osiąga mistrzowską postać i który będzie przeważał na wystawie.
 
 
Zapraszamy!
 
 
 


 
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować