Motoryzacja

Nieustąpienie pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej i Polnej

2022-01-18 10:42:37 BK

Groźnie wyglądające zderzenie pojazdów osobowych na skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej oraz Polnej w Kaliszu. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Do zdarzenia doszło 18 stycznia przed godziną 10:00. Kierujący pojazdem marki Toyota 68-latek poruszał się ulicą Ostrowską. Na skrzyżowaniu z ulicą Polną podjął manewr skrętu w lewo. Niestety nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej kierującej peugeotem 52-latce. Poszkodowana jechała ulicą Polną w kierunku ronda Celtyckiego.

Na miejsce przyjechały 4 zastępy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja. Poszkodowana została kierująca peugeotem - została zabrana do szpitala na badania.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ