Narodziny Gwiazdy w Kinie Konesera w poniedziałek! Konkurs!

2019-03-10 23:00:00 Kino Heliso

Zapraszamy, tym razem w poniedziałek, 11 marca na kolejne spotkanie z cyklu Kino Konesera. Zobaczymy ponownie film Narodziny Gwiazdy z takimi aktorami jak Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott w rolach głównych.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy na seans filmu Narodziny Gwiazdy już 11 marca, o godzinie 18:30 w Kinie Helios.

Opis filmu

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Link do wydarzenia:www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera

Konkurs rozwiązany

Poprawna odpowiedź na pytanie: W jakiej kategorii zdobył Oscara film Narodziny Gwiazdy? brzmi: Najlepsza piosenka “The Shallow”, wyk. Lady Gaga i Bradley Cooper (I).

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ