Społeczne

„My zostajemy! Jesteśmy Europą!” - będą protestować na Głównym Rynku

2020-11-21 14:00:00 red

- My, Polacy chcemy pozostać Europejczykami! - piszą w wydarzeniu na facebooku organizatorzy niedzielnego protestu na Głównym Rynku, którzy sprzeciwiają się wetowaniu unijnego budżetu przez polski rząd.

źródło: https://www.facebook.com/events/819754515476377
źródło: https://www.facebook.com/events/819754515476377

- Tak jak niegdyś komunistyczny rząd odrzucił plan Marshalla, tak dziś - bojąc się, jak wówczas komuniści, ograniczenia dyktatorskiej władzy - rząd PiS chce odrzucić europejski budżet, który pozwoliłby Europie i Polsce odbudować się po pandemicznym kryzysie. Europa nie będzie miała wyjścia, musi się ratować BEZ POLSKI! Znów staniemy się pariasem kontynentu - biedni, zacofani, w ideologicznych oparach umysłów Kaczyńskiego i Ziobry. NIE MA NA TO NASZEJ ZGODY! - czytamy w wydarzeniu na facebooku – TUTAJ.

W niedzielę, 22 listopada o godz. 12.00odbędzie się „spacer po kaliskim rynku” z europejskimi flagami, emblematami, transparentami - Nie pozwolimy oderwać się od Europy i cywilizacji Zachodu, że nie oddamy naszej Wolności! - informują organizatorzy, którzy przypominają o zasadach epidemicznych tj. maseczki i dystans.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ