MUSIC STORE-kolęduje

2013-12-17 18:30:00 Redakcja Calisia.pl

Czas świątecznych przygotowań to muzyczna gorączka uczniów Szkoły Muzycznej MUSIC STORE.

Już od pierwszych dni grudnia nasi uczniowie solidnie szykowali repertuar kolęd i przebojów świątecznych. Nowe utwory, aranżacja i choreografie. Ciężka praca opłaciła się. 13 grudnia podczas wieczerzy wigilijnej w Dziennym Domu Pomocy Społecznej umilili śpiewem i tańcem czas i wprowadzili widownie w iście świąteczny nastrój. Dowodem tego był wspólny śpiew i publiczność poderwana do tańca. W tym roku postanowiliśmy zmienić formę wigilijnych koncertów, rozpoczęliśmy od występów dla ludzi z zewnątrz a nie tak jak dotychczas spotkań wigilijnych dla rodziców i najbliższych uczniów naszej szkoły- mówi Pani Izolda Huchla dyrektor szkoły. Cieszy nas ogromnie widok naszych uczniów śpiewających dla innych, widać że sprawia im to radość.

A od nowego roku rozpocznie się kolejny etap nauki i doskonalenia umiejętności muzycznych.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować