Biznes

Mlekovita – światowa jakość na wyciągniecie ręki! W Kaliszu przybywa punktów firmowych

2020-06-03 09:23:09 reklama@calisia.pl

Najlepsze, lokalne produkty mleczarskie - masło, sery, śmietana, jogurty już teraz są w zasięgu ręki, zarówno z dostawą, jak i w rosnącej sieci punktów w sklepach spożywczych. Ostatnio sieć punktów Mlekovita powiększyła się o dwa nowe miejsca:  "Lewiatan" przy ul. Poznańskiej oraz "Delikatesy u Piotra" na Głównym Rynku. Następne już niebawem!

fot. MW
fot. MW

Mlekovita to codziennie świeże produkty nabiałowe i mleczarskie na Twoim stole. Naturalność, świeżość i lokalność to cechy wspólne oferty tej powszechnie lubianej marki. 

Początek historii marki Mlekovita sięga 1928 roku, wtedy zakład zatrudniał 30 osób i zajmował się wyłącznie produkcją serów i masła. Przez ponad 90 lat istnienia marka stała się liderem na rynku krajowym. Produkty polskiej firmy wyznaczają trendy i są dostępne w 167 krajach na całym świecie. Wszystkie działania spowodowały, że Mlekovita stała się największą mleczarską firmą w Europie Środkowo-Wschodniej.

Mlekovita jest laureatem wielu plebiscytów i konkursów m.in.:

 • Podczas Gali XXVIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best In Poland” MLEKOVITA została uhonorowana za: markę MLEKOVITA.
 • W XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” MLEKOVITA została nagrodzona w kategorii „Usługi” za sieć sklepów firmowych MLEKOVITKA, a w XXVIII edycji konkursu - w kategorii „Produkty spożywcze” za linię serów dojrzewających.
 • Lider Polskiego Biznesu – Złota Statuetka z trzema Diamentami (prestiżowa nagroda przyznawanej przez Business Centre Club).
 • 6 produktów zostało uhonorowanych Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food 2017. Uznanie ekspertów zyskały: DarPro Napój serwatkowy cytrynowy, Deliser Ser twarogowy topiony klasyczny 136 g (8 porcji x 17 g), Favita Ser do smarowania kanapkowy typu greckiego z czosnkiem niedźwiedzim, Paluszki Serowe MiaMu, Ser Księżan OLD klinek, Ser pleśniowy La Polle Camembert Classic bez GMO.

Sklep firmowy przy ul. Poznańskiej w Kaliszu

Wybierz sam swoje ulubione produkty Mlekovity. Już teraz najświeższe sery, jogurty, mleko oraz odżywki dla sportowców znajdziesz w punktach firmowych zlokalizowanych w sklepach "Lewiatan" przy ul. Poznańskiej oraz "Delikatesy u Piotra" na Głównym Rynku. Dzięki tym miejscom poznasz to co najlepsze dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Najlepsze produkty z polskiego mleka!

Marka proponuje ponad tysiąc różnego rodzaju produktów mlecznych - poczynając od samego mleka, poprzez serki, śmietany, produkty w proszku, aż po produkty regionalne, lody, produkty ekologiczne, bez laktozy oraz odżywki dla sportowców. Wśród produktów Mlekovity każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy kliknąć http://www.mlekovita.com.pl/pl/produkty i przejrzeć bogaty asortyment.

Gdzie kupić?

Liczba miejsc w których możemy kupić wyroby Mlekovity stale rośnie. Ale można też zamawiać produkty  telefonicznie.  Przy składaniu zamówienia należy podać prawidłowe i aktualne dane, które są niezbędne do realizacji Zamówienia tj.: Imię, nazwisko, dokładny adres dostawy, numer telefonu, adres e-mail (wykorzystywany do przesłania faktury proforma), potwierdzenie zapoznania się i akceptacji Regulaminu. 

 • Zamawiający ma możliwość wyboru następujących form płatności bezgotówkowej lub gotówkowej:

- on-line – przelewem na konto podając w tytule numer faktury proforma Sprzedającego: 
PKO BP S.A. o/Wysokie Mazowieckie 76 1020 1332 0000 1002 0027 9448

Po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedającym istnieje możliwość:

 • Płatności przy odbiorze – za pomocą kart debetowych/kredytowych: Visa, Master Card oraz płatności elektronicznej BLIK.
 • Płatności przy odbiorze – za pomocą gotówki.
 • Zamawiający może składać zamówienia telefonicznie w godzinach pracy hurtowni, od poniedziałku do soboty, w dniu poprzedzającym Realizację Zamówienia, przy czym zamówienie złożone w sobotę zostanie zrealizowane w poniedziałek.
 • Zamawiający może odwołać lub zmienić Zamówienie w przeciągu godziny od złożenia.
 • Dostawa Wyrobów w obrębie danego Rejonu odbywa się bez naliczania dodatkowych Kosztów po stronie Zamawiającego;
 • Wartość Zamówienia nie może być poniżej wartości minimalnej określonej na poziomie 100 zł (PLN).   

Kontakt do złożenia zamówienia w rejonie Kalisza:
Hurtownia Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA w Kaliszu: 62-800 KALISZ, ul. Budowlanych 2,
tel. 533 340 610; 533 340 510; e-mail: kalisz@mlekovita.com.plponiedziałek – piątek 7:00 – 16:00

Regulamin i wszelkie szczegóły dotyczące zamówień, płatności oraz reklamacji na stronie: http://www.mlekovita.com.pl/pl/strona/co-nowego/ogloszenia

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ