Kultura

Maraton z uwielbianą sagą "After" w Multikinie! Wyniki Konkursu!

2023-09-14 11:30:00 Multikino

Gorąca opowieść o miłości i namiętności, które wywracają świat bohaterów do góry nogami powraca na ekrany kin. Już 15 września o godzinie 22:00 w Multikinie w Kaliszu odbędzie Nocny Maraton Filmowy z sagą "After".

Multikino
Multikino

Ognisty romans z cyklu opartego na bestsellerowych książkach autorstwa Anny Todd zwieńczy finał pięcioczęściowej sagi podczas niepowtarzalnego Maratonu AFTER. Nie może Cię zabraknąć na jednym z najgorętszych wydarzeń filmowych tego roku: Maratonie AFTER w Multikinie.

W trakcie Maratonu widzowie obejrzą pięć części uwielbianej sagi „After”, w tym premierowo najnowszą – „After 5. Na zawsze”. Piąta część stanowi kontynuację miłosnych zawirowań burzliwego związku Tessy i Hardina. Bohaterowie nie są już razem i osobno poszukują szczęścia i spełnienia. Czy spróbują jednak naprawić dawne błędy? Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę, by spróbować odzyskać to, co stracone? Na te i inne pytania widzowie poznają odpowiedź już 15 września, w trakcie Maratonu AFTER w Multikinie.

Link do wydarzenia: https://multikino.pl/wydarzenia/nocny-maraton-filmowy-noc-after

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Poprawna odpowiedź na pytanie:Podaj imię i nazwisko autora powieści, na podstawie której powstała seria filmów After brzmi: Anna Todd.

3 podwójne zaproszenia na Nocny Maraton Filmowy w Multikinie - 15 września godz. 22:00 zdobywają: Agnieszka Sadłowska, Joanna Andrzejak, Agnieszka Trześniewska. 

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować