Konkursy

Maraton Horrorów w Cinema 3D! Wyniki Konkursu!

2019-09-03 15:00:00 Cinema 3D

Konkurs

Nieprzespana noc, powoduje stan wysokiego zadowolenia. Tylko pod warunkiem, że weźmiesz udział w nocnym maratonie filmowym. Widzów spragnionych emocji filmowych w hurtowej ilości  zapraszamy na cykliczne maratony filmowe. Jeśli jeden film to dla Ciebie za mało, sprawdź najbliższe propozycje tematycznych maratonów.

5d5138c4bb5c2
5d5138c4bb5c2

Już 4 i 6 września w Cinema 3D odbędą się Minimaratony Horrorów z filmem TO - https://www.cinema3d.pl/kalisz/wydarzenie/minimaraton-z-to

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

Opisy filmów:

To: Rozdział 2 - PREMIEROWO!
It: Chapter Two, USA 2019, 105'
reżyseria: Andres Muschietti
scenariusz: Gary Dauberman
obsada: Jessica Chastain, Bill Skarsgard, James McAvoy, Jay Ryan, Bill Hader, James Ransone
muzyka: Benjamin Wallfisch

Specjalny pokaz premierowy!

Wyczekiwana kontynuacja filmu "To", który został okrzyknięty jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat.

Po 27 latach od tragicznych wydarzeń w Derry sytuacja się powtarza i w mieście znów giną dzieci. Dawna grupa przyjaciół z dzieciństwa musi się odnaleźć, żeby definitywnie zakończyć działalność klauna. Aby tego dokonać, muszą najpierw odzyskać utracone wspomnienia z przeszłości, czy im się to uda?

Nastrojowe, wciągające, tajemnicze i zapierające dech kino, które z pewnością sprosta oczekiwaniom fanów powieści mistrza horroru, Stephena Kinga oraz miłośników filmów z dreszczykiem.


    
To 
It, USA 2017, 135'
reżyseria: Andres Muschietti
scenariusz: Gary Dauberman, Chase Palmer, Cary Joji
obsada: Bill Skarsgard, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard
muzyka: Benjamin Wallfisch

Pierwsza część ekranizacji jednej z najsłynniejszych powieści Stephena Kinga, która budzi lęk wśród czytelników od dziesiątek lat.

W mieście Derry w tajemniczych okolicznościach giną dzieci, po których pozostają jedynie szczątki. Siedmioosobowa grupa dzieciaków postanawia zjednoczyć się, aby stanąć do walki z przerażającym, słynącym z okrucieństwa klaunem, zwanym Pennywisem. 

Klimatyczny, intrygujący i trzymający w napięciu film, który nie tylko straszy, ale również bawi i wzrusza.

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

5 pojedynczych zaproszeń na każdy z Maratonów - 4 września oraz 6 września o godz. 20:00 w Cinema 3D. zdobywają: Agnieszka Staszak, Marek Król, Nina Śnieg, Patrycja Kordelas, Karolina Klimek, Karolina Kulka, Piotr Olejnik, Rafał Szczepański, Agnieszka Kuświk, Marcin Nowak.

Poprawna odpowiedź na pytanie: Podaj imię i nazwisko autora książki, której adaptacją jest film TO brzmi: Stephen King.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ