Konkursy

La Bombe - bombowa komedia nareszcie w Kaliszu! WYNIKI KONKURSU!

2023-10-03 10:00:00 konkurs@calisia.pl

Uwaga PROMOCJA! Skorzystaj z 30% rabatu na ostatnie bilety na ten Bombowy Spektakl - zniżka nalicza się podczas zakupu biletu!

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, która już 8 października o godz. 16 zawładnie sceną Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowy Świat 28-30 w Kaliszu! Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, wspaniałych aktorów, pięknej scenografii i niesamowitej muzyki. Ten spektakl z pewnością sprawi, że będziecie się śmiać do łez! Na scenie wystąpi plejada znanych aktorów komediowych. 

La Bombe
La Bombe

Historia opowiada o małżeństwie Caroline i Stéphane, którzy po dwunastu latach małżeńskiej współpracy postanawiają wyjechać na Korsykę, aby odpocząć i ponownie zakochać się w sobie. Jednak nie wszystko idzie według planu.

CAROLINE jest w środku "poporodowej" depresji, czuje niechęć do otoczenia i odczuwa irracjonalną zazdrość. ALBAN, przyjaciel rodziny, jest uporczywym biegaczem, którego właśnie porzuciła żona, stając się zarazem uosobieniem wszystkich obaw Caroline. STÉPHANE, sfrustrowany psycholog, zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i zatrudnia opiekunkę na czas wakacji, aby pomóc swojej żonie.

Wprowadzenie SAM, opiekunki z Londynu, wywołuje burzę emocji. Sam jest nie tylko zmotywowana, ale również dwujęzyczna, co czyni ją idealnym kandydatem do zatrudnienia, a przy tym jest też niezwykle atrakcyjna, jednak ma również skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, a relacje pomiędzy bohaterami stają się coraz bardziej skomplikowane.

STÉPHANE i ALBAN zaczynają rywalizować o względy Caroline, podczas gdy ona sama jest przegrzana emocjonalnie.

W skrócie, cała ta sytuacja to prawdziwa "bomba"!

Reżyserem tego spektaklu jest Sambor Czarnota, a producentem Hubert Ziętala IDEA ART Agencja Artystyczna ideaart.com.pl  Autorką sztuki jest Carole Greep, a tłumaczenie wykonała Beata Geppert. Scenografię stworzył Witold Stefaniak, zaś kostiumy zaprojektowała Aneta Suskiewicz.


Koniecznie zobaczcie tę niesamowitą komedię, która będzie rozśmieszać Was do łez!

Weźcie swoich przyjaciół, partnerów lub rodzinę i przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i świetnej rozrywki. Niech LA BOMBE stanie się najgorętszym spektaklem sezonu w Kaliszu!

 

Bilety możecie kupić >>> TUTAJ

 

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Dwa podwójne zaproszenia na Spektakl La Bombe w Kaliszu 8 października o godz. 16 zdobywają: Małgorzata Bekalarek i Magdalena Marciniak.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się,  czy warto się wybrać na "La Bombe" - cytujemy kilka komentarzy osób, które widziały spektakl:

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować