Społeczne

Kup panele w Leroy Merlin i otrzymaj kupon o wartości 20% zakupów!

2022-08-05 11:32:25 reklama@calisia.pl/Leroy Merlin

Eleganckie, klasyczne, łatwe w ułożeniu i utrzymaniu – takie panele możemy kupić w Leroy Merlin. Do dyspozycji mamy szeroką paletę paneli laminowanych i winylowych. Teraz w promocji dla klientów lojalnościowych istnieje możliwość uzyskania kuponu o wartości 20% zakupionych paneli podłogowych.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Panele podłogowe to dobry sposób na trwałą i wieloletnią podłogę. Dzięki kilkuwarstwowej powłoce z utwardzonej żywicy panele podłogowe będą bardziej odporne na ścieranie, uderzenia czy zarysowania. Informacja o klasie ścieralności paneli podłogowych da nam odpowiedź jak bardzo nasz materiał jest wytrzymały.

Leroy Merlin oferuje dla swoich klientów dwa rodzaje paneli:

Panele podłogowe laminowane

Panele laminowane imitują popularne rodzaje drewna w różnorodnych wzorach i kolorach. Mówiąc o zaletach paneli podłogowych nie można też zapomnieć o łatwym, nie wymagającym użycia klejów, montażu.

Panele podłogowe winylowe

Panele podłogowe winylowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz szybki i prosty montaż. Dzięki elastycznemu materiałowi nie ma potrzeby korzystania z wielu specjalistycznych narzędzi. Do przycinania paneli winylowych wystarczy jedynie zwykły nóż do tapet. W ofercie Leroy Merlin znajdziesz panele wodoodporne, które z powodzeniem tłumią dźwięki i mogą być stosowane na powierzchniach z ogrzewaniem podłogowym. 

 

Nie jesteś zdecydowany jakie panele podłogowe wybrać? Odwiedź najbliższy sklep Leroy Merlin i poproś o pomoc doradcę.

 

Tylko do 9 sierpnia dla uczestników programów lojalnościowych Klubu DOM oraz Klubu PRO posiadający aktywną kartę Leroy Merlin ma wyjątkowa okazję. Przy zakupie paneli podłogowych objętych promocją można otrzymać na kolejne zakupy kupon o wartości odpowiadającej 20% wartości ceny brutto zakupionego Produktu promocyjnego, jednak nie mniejszej niż 1 zł i nie większej niż 1000 zł.

Natomiast do 23 sierpnia trawa promocja „Kup napęd do bram a otrzymasz kartę podarunkową 200 zł”. Oferta skierowana jest również dla klientów lojalnościowych.

Każdy klient (posiadający Kartę Programu DOM lub Klubu PRO), który w okresie promocji zakupi napęd do bram: 84177740 NAPĘD DO BRAM UCH SGS ESSENTIAL + CONNECTIVITY KIT 84177883 lub NAPĘD DO BRAM PRZESUW FREEVIA400 + CONNECTIVITY KIT i przed dokonaniem płatności zeskanuje lub okaże Kartę Programu DOM lub Klubu PRO otrzyma Kartę Podarunkową o wartości 200 złotych.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować